Піклуємося за машиною марки Шкода

Практично всі моделі марки Шкода користуються заслуженою популярністю в автомобілістів по всьому світу. Це не дивно, адже їхня продукція відрізняється високою якістю матеріалів і збірки.

Також компанія Шкода піклується про безпеку водія та пасажирів, тому постійно вдосконалюються сучасні системи активної та пасивної безпеки.

Автомобілі дуже надійні в експлуатації і при правильному догляді можуть служити дійсно довгий час. Лакофарбове покриття якісне та довговічне. Але, навіть преміальні машини потребують регулярного догляду.

В автосалоні Шкода Київ завжди підкажуть як краще піклуватися про своє авто та запропонують широкий вибір спеціальних аксесуарів для цього.

Перш за все, особливого догляду потребує кузов і салон транспортного засобу. В принципі, за ними можна доглядати і без допомоги фахівців з СТО і майстерень.

Існує небагато маніпуляцій, про які не слід забувати. Кузов краще регулярно мити і підтримувати в чистоті. Достатньо просто мити авто водою зі шланга з м’якою ганчіркою.

белые машины шкодаPin

Не слід використовувати для миття бензин, соду і інші абразивні засоби. Важливо уважно стежити за тим, щоб на ганчірку не попадало сміття, частинки різних речовин, які можуть пошкодити лакофарбове покриття кузова.

Не варто користуватися і сухою ганчіркою. Також не слід мити транспортний засіб під прямими сонячними променями, тому що при висиханні від них можуть утворюватися світлі плями.

Скло можна промити ганчіркою змоченою спеціальним засобом для миття вікон або просто теплою водою. Іноді необхідно відновлювати пошкоджені ділянки.

шкода дизайн салонаPin

Салон будь якого автомобіля вимагає до себе не менш серйозного підходу. Потрібно берегти його від пошкоджень, не захаращувати і не смітити в ньому.

Догляд за салоном слід почати з придбання спеціальних автомобільних килимків на підлогу. Вони будуть сприяти підтримці чистоти і захистять металеву підлогу від різних механічних пошкоджень і іржі.

конструкция машины шкодаPin

Килимки випускають модельними і універсальними. За матеріалами виготовлення розрізняють гумові, поліуретанові і текстильні килими. Перед покупкою бажано уважно ознайомитися з їх особливостями і відмінностями, щоб не розчаруватися в покупці.

Також корисним аксесуаром по догляду за авто будуть автомобільні чохли на сидіння. Вони допоможуть зберегти заводські сидіння від забруднень і зносу. Особливо корисні вони будуть для тих, хто регулярно перевозить маленьких дітей і домашніх тварин в салоні своєї Шкоди.

YouTube видео
Николай Смирнов

Автор: Николай Смирнов

Привет, меня зовут Николай, я вырос на рынке авто запчастей и всегда любил автомобили. У меня высшее инженерное образование, за плечами опыт работы в авто сервисе, я частенько ремонтирую собственные машины своими руками. Опыт в авто тематике - большой и основан на личной практике.
Adblock
detector